Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Easy Pour Growler thermosfles heeft een praktisch handvat waarmee je de fles goed kunt vasthouden en het schenken makkelijker gaat. Deze fles is perfect voor het koel houden van bier en andere gekoelde dranken, deze blijven 24 uur koud. Hete dranken kunnen ook in deze Easy Pour Growler van Stanley PMI en blijven tot 18 uur heerlijk warm. Deze thermosfles lekt niet in je tas, en is bovendien geschikt voor in de vaatwasser. Dit maakt deze thermosfles ideaal voor dagjes weg en om mee te nemen op vakantie.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | Thermosfles |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Met handvat, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 1900 ml |
| Hoogte in mm: | 294 mm |
| Diameter in mm: | ø 125 mm |
| Gewicht in gram: | 990 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000119446 |
| EAN: | 1200185027703 |
| SKU: | 194482 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.