Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Classic Legendary thermosfles van 940 ml is gemaakt om tegen een stootje te kunnen, maar tegelijkertijd je drankje lang warm of gekoeld te houden. Dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie blijven hete dranken 24 uur warm, gekoelde dranken 26 uur koud en met ijsblokjes tot 5 dagen lang heerlijk fris. Het draai- en schenkmechanisme van de dop maakt schenken eenvoudig en gecontroleerd, waardoor knoeien wordt voorkomen. Bovendien is de fles geschikt om in de vaatwasser te stoppen, maar kun je hem ook eenvoudig met de hand schoonmaken.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | Thermosfles |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 940 ml |
| Hoogte in mm: | 308 mm |
| Diameter in mm: | ø 92 mm |
| Gewicht in gram: | 639 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000115513 |
| EAN: | 1200185004643 |
| SKU: | 194477 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.