Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Classic Legendary thermosfles van 940 ml is ontworpen om tegen een stootje te kunnen. Dankzij de innovatieve draai- en schenkdop kun je soepel en gecontroleerd schenken, waardoor je minder knoeit. Het geïsoleerde ontwerp houdt je drankjes 24 uur warm of 26 uur koud. Met ijsblokjes blijft je drinken tot 5 dagen heerlijk fris. De fles is gemaakt om dagelijks mee te nemen en kan eenvoudig schoon worden gemaakt, zowel met de hand als in de vaatwasser.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | Thermosfles |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 940 ml |
| Hoogte in mm: | 308 mm |
| Diameter in mm: | ø 92 mm |
| Gewicht in gram: | 639 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000132963 |
| EAN: | 1210001949768 |
| SKU: | 194476 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.