Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Classic Legendary thermosfles van 1,9 liter is voorzien van een comfortabel handvat en een dop die ook als drinkbeker dient. Dankzij de dubbelwandige vacuümisolatie blijven je drankjes langer op temperatuur: 45 uur voor hete dranken, 2 dagen voor koude dranken en tot 8 dagen voor bevroren dranken. De unieke dop voorkomt knoeien doordat schenken soepel verloopt. Bovendien kunnen alle onderdelen in de vaatwasser, maar de fles is ook gemakkelijk met de hand schoon te maken.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | Thermosfles |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Met handvat, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 1900 ml |
| Hoogte in mm: | 373 mm |
| Diameter in mm: | ø 111 mm |
| Gewicht in gram: | 1128 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000116022 |
| EAN: | 1200185025518 |
| SKU: | 194472 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.