Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Stanley PMI Classic Legendary thermosfles van 1,4 liter is perfect om mee te nemen op reis, tijdens het kamperen of voor dagjes weg. Deze stevige fles kan wel tegen een stootje en houdt je drankjes bovendien langdurig warm of gekoeld. Koffie of thee blijft tot 38 uur warm, gekoelde dranken tot 35 uur koel, en met ijsklontjes zelfs tot zes dagen heerlijk fris. Alle onderdelen kunnen gewoon in de vaatwasser, maar zijn ook eenvoudig met de hand schoon te maken. Bovendien maakt de innovatieve schenkstop het schenken makkelijker, met minimaal knoeien.
| Merk: | Stanley |
|---|---|
| Soort: | Thermosfles |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Geschikt voor hete dranken, Lekvrij, Met handvat, Vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 1400 ml |
| Hoogte in mm: | 358 mm |
| Diameter in mm: | ø 99 mm |
| Gewicht in gram: | 910 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 100000115849 |
| EAN: | 1200185004698 |
| SKU: | 197152 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.