Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De SIGG WMB One drinkfles 750 ml combineert gebruiksgemak met een duurzaam en robuust ontwerp, ideaal voor outdooractiviteiten. De fles is gemaakt van lichtgewicht, recyclebaar aluminium en biedt een veilige oplossing voor dagelijks gebruik. Dankzij de innovatieve dop bedien je de fles eenvoudig met één hand: dragen, openen, drinken en sluiten gaat moeiteloos. De fles is bovendien volledig lekvrij, zelfs bij koolzuurhoudende dranken en wanneer je hem ondersteboven houdt.
| Merk: | SIGG |
|---|---|
| Soort: | Drinkfles |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Lekvrij, Met handvat, Niet vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Aluminium |
| Inhoud in ml: | 750 ml |
| Hoogte in mm: | 271 mm |
| Diameter in mm: | ø 71 mm |
| Gewicht in gram: | 170 gram |
| Artikelnummer leverancier: | GA6168-70 |
| EAN: | 7630135616871 |
| SKU: | 190909 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.