Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De SIGG WMB One drinkfles 750 ml in dusk is een lichtgewicht en robuuste fles, ideaal voor al je outdooractiviteiten. Gemaakt van recyclebaar aluminium, biedt deze fles een veilige en duurzame drinkoplossing. De fles is volledig lekvrij, zelfs bij koolzuurhoudende dranken en wanneer je hem ondersteboven houdt. Dankzij de innovatieve dop kun je de fles eenvoudig met één hand dragen, openen, drinken, sluiten en vergrendelen, wat zorgt voor optimaal gebruiksgemak.
| Merk: | SIGG |
|---|---|
| Eigenschappen: | BPA vrij, Lekvrij, Met handvat, Niet vaatwasserbestendig |
| Inhoud in ml: | 750 ml |
| Materiaal: | Aluminium |
| Soort: | Drinkfles |
| Diameter in mm: | ø 71 mm |
| Gewicht in gram: | 170 gram |
| Hoogte in mm: | 271 mm |
| Artikelnummer leverancier: | GA6168-50 |
| EAN: | 7630135616857 |
| SKU: | 190907 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.