Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De SIGG WMB One drinkfles 750 ml is een praktische en duurzame fles, ontworpen voor gebruik tijdens al je outdooractiviteiten. De innovatieve dop maakt het mogelijk om de fles met één hand te dragen, openen, drinken en weer te sluiten, wat zorgt voor extra gebruiksgemak onderweg. De fles is volledig lekvrij, zelfs bij koolzuurhoudende dranken en wanneer deze ondersteboven wordt gehouden. Gemaakt van lichtgewicht, recyclebaar aluminium biedt deze drinkfles een robuuste en veilige oplossing voor dagelijks gebruik.
| Merk: | SIGG |
|---|---|
| Soort: | Drinkfles |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Lekvrij, Met handvat, Niet vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Aluminium |
| Inhoud in ml: | 1000 ml |
| Hoogte in mm: | 271 mm |
| Diameter in mm: | ø 83 mm |
| Gewicht in gram: | 191 gram |
| Artikelnummer leverancier: | GA6168-60 |
| EAN: | 7630135616864 |
| SKU: | 190908 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.