Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De SIGG Shield Therm One thermosfles 750 ml in zwart is een stevige en betrouwbare drinkfles, gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal. Het lekvrije ontwerp en de eenvoudige reiniging zorgen voor optimaal gebruiksgemak, ideaal voor dagelijks gebruik. Dankzij de isolerende eigenschappen blijven je dranken langdurig warm of koud, zodat je altijd kunt genieten van een drankje op de juiste temperatuur, waar je ook bent.
| Merk: | SIGG |
|---|---|
| Soort: | Thermosfles |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Lekvrij, Met handvat, Niet vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 750 ml |
| Hoogte in mm: | 269 mm |
| Diameter in mm: | ø 77 mm |
| Gewicht in gram: | 311 gram |
| Artikelnummer leverancier: | GT6053-20 |
| EAN: | 7630135605325 |
| SKU: | 190649 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.