Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De SIGG Shield Therm One thermosfles van 750 ml is een duurzame en betrouwbare drinkfles voor dagelijks gebruik en onderweg. Dankzij de isolerende werking blijven dranken langer warm of koud, ideaal voor elk moment van de dag. De fles is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal en is volledig PFC-vrij, wat bijdraagt aan een bewuste en milieuvriendelijke keuze.
| Merk: | SIGG |
|---|---|
| Soort: | Thermosfles |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Lekvrij, Met handvat, Niet vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 750 ml |
| Hoogte in mm: | 269 mm |
| Diameter in mm: | ø 77 mm |
| Gewicht in gram: | 311 gram |
| Artikelnummer leverancier: | GT6020-90 |
| EAN: | 7630135602096 |
| SKU: | 190642 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.