Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De SIGG Shield Therm One thermosfles 750 ml in zwart is een praktische en duurzame drinkfles voor dagelijks gebruik. Dankzij de isolerende werking blijven je dranken op de ideale temperatuur. De fles is volledig lekvrij en eenvoudig te reinigen, wat zorgt voor extra gebruiksgemak. Gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal biedt deze thermofles een stevige en betrouwbare oplossing voor elke situatie.
| Merk: | SIGG |
|---|---|
| Soort: | Thermosfles |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Lekvrij, Met handvat, Niet vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 750 ml |
| Hoogte in mm: | 269 mm |
| Diameter in mm: | ø 77 mm |
| Gewicht in gram: | 311 gram |
| Artikelnummer leverancier: | GT6053-10 |
| EAN: | 7630135605318 |
| SKU: | 190648 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.