Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De SIGG Shield Therm One thermosfles 1 liter in wit is een betrouwbare drinkfles voor dagelijks gebruik en onderweg. De vacuüm geïsoleerde, koperen dubbelwandige constructie zorgt ervoor dat je dranken langdurig warm of koud blijven. De fles is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal en heeft een inhoud van 1 liter. Dankzij het lekvrije ontwerp neem je hem zorgeloos overal mee naartoe.
| Merk: | SIGG |
|---|---|
| Soort: | Thermosfles |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Lekvrij, Met handvat, Niet vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 1000 ml |
| Hoogte in mm: | 294 mm |
| Diameter in mm: | ø 84 mm |
| Gewicht in gram: | 364 gram |
| Artikelnummer leverancier: | GT6053-00 |
| EAN: | 7630135605301 |
| SKU: | 190647 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.