Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De SIGG Shield Therm One thermosfles 1 liter is een robuuste en duurzame drinkfles die ideaal is voor zowel dagelijks gebruik als onderweg. Dankzij de isolerende constructie blijven warme en koude dranken langdurig op temperatuur, zodat je altijd kunt genieten van je drankje. De fles is vervaardigd uit hoogwaardig roestvrij staal en volledig PFC-vrij, wat zorgt voor een bewuste en milieuvriendelijke keuze.
| Merk: | SIGG |
|---|---|
| Soort: | Thermosfles |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Lekvrij, Met handvat, Niet vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 1000 ml |
| Hoogte in mm: | 294 mm |
| Diameter in mm: | ø 84 mm |
| Gewicht in gram: | 364 gram |
| Artikelnummer leverancier: | GT6021-50 |
| EAN: | 7630135602157 |
| SKU: | 190644 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.