Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De SIGG Shield Therm One thermosfles 1 liter combineert een stevig ontwerp met langdurige prestaties, ideaal voor dagelijks gebruik en onderweg. Dankzij de isolerende eigenschappen blijven je dranken langdurig warm of juist verfrissend koud. De fles is vervaardigd uit hoogwaardig roestvrij staal en is volledig PFC-vrij, wat zorgt voor een veilige en milieubewuste keuze. Een betrouwbare thermofles die tegen een stootje kan en geschikt is voor elke situatie.
| Merk: | SIGG |
|---|---|
| Soort: | Thermosfles |
| Eigenschappen: | BPA vrij, Dubbelwandig, Lekvrij, Met handvat, Niet vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 1000 ml |
| Hoogte in mm: | 294 mm |
| Diameter in mm: | ø 84 mm |
| Gewicht in gram: | 364 gram |
| Artikelnummer leverancier: | GT6052-90 |
| EAN: | 7630135605295 |
| SKU: | 190646 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.