Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Sigg Gemstone FJ lunchpot is ideaal voor iedereen die graag zijn eigen maaltijden meeneemt. Met een inhoud van 750 ml biedt deze pot voldoende ruimte voor een complete maaltijd en houdt hij je eten urenlang op de gewenste temperatuur. De lunchpot is vervaardigd uit duurzaam 18/8 roestvrij staal en combineert een robuuste kwaliteit met een tijdloos ontwerp.
| Merk: | Sigg |
|---|---|
| Soort: | Lunchpot |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 750 ml |
| Hoogte in mm: | 184 mm |
| Diameter in mm: | ø 98 mm |
| Gewicht in gram: | 448 gram |
| Artikelnummer leverancier: | GO8734-20 |
| EAN: | 7610465873427 |
| SKU: | 190641 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.