Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Sigg Alpine Star thermosfles 1 liter is een robuuste en lichtgewicht drinkfles, ideaal voor outdoorgebruik. Dankzij de praktische dop schenk je eenvoudig in de geïntegreerde drinkbeker, wat het gebruik onderweg extra comfortabel maakt. De kopergecoate dubbelwandige isolatie zorgt ervoor dat je drank tot 25 uur warm en tot 105 uur koud blijft. Voor extra grip is de fles uitgerust met een siliconen bodem en anti-slip oppervlakken, waardoor hij stabiel blijft, zelfs op glad of oneffen terrein.
| Merk: | Sigg |
|---|---|
| Soort: | Thermosfles |
| Eigenschappen: | Antislip, BPA vrij, Dubbelwandig, Lekvrij, Niet vaatwasserbestendig |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Inhoud in ml: | 1000 ml |
| Hoogte in mm: | 293 mm |
| Diameter in mm: | ø 87 mm |
| Gewicht in gram: | 510 gram |
| Artikelnummer leverancier: | GT6170-90 |
| EAN: | 7630135617090 |
| SKU: | 190663 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.