Winkelwagen
Ontdek ons aanbod en voeg artikelen toe om te bestellen.
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
De Sevylor K85 Carvelle is een opblaasbare boot die geschikt is voor twee volwassenen en één kind. De Sevlor Carvelle is gemaakt van een extra stevig PVC en dit in combinatie met de stevige bots randen zorgt ervoor dat deze boot tegen een flink stootje kan. De boot heeft een handgreep zodat u de boot gemakkelijk transporteert en de stevige roeidollen houden uw peddels op zijn plek. De boot wordt zonder peddels en pomp geleverd en is geschikt voor een elektrische motor.
| Merk: | Sevylor |
|---|---|
| Aantal luchtkamers: | 1 luchtkamer |
| Aantal zitplaatsen: | 3 zitplaatsen |
| Breedte in cm: | 128 cm |
| Gewicht in kg: | 7,1 kg |
| Lengte in cm: | 271 cm |
| Maximaal draagvermogen in kg: | 250 kg |
| Soort: | Opblaasboot |
| Inclusief: | Handgrepen |
| Gewicht in gram: | 7100 gram |
| Artikelnummer leverancier: | 2000009551 |
| EAN: | 3138522059699 |
| SKU: | 121744 |
Er zijn nog geen recensies geschreven over dit product.