Vango Kapalua Air TC 550 XL opblaasbare tent
- Veilig betalen
- Klanten geven De Wit Schijndel een 8,2/10
Productinformatie: Vango Kapalua Air TC 550 XL opblaasbare tent
De Vango Kapalua Air TC 550 XL opblaasbare tent heeft rechte zijwanden wat zorgt voor stahoogte. De Vango tent heeft twee slaapcabines en een luifel aan de voorzijde die volledig afsluitbaar is. Deze luifel is voorzien van een grondzeil. De tent is voorzien van SkyTrack®II systeem waarmee u gemakkelijk verlichting of kleine bagage op kunt hangen. Ook is er een bagagepunt aan de zijkant van de tent.
AirBeam technologie
De tent is ontworpen met AirBeam technologie wat wil zeggen dat de tent extreem snel op te zetten is met behulp van luchtbuizen. Daarnaast zorgt dit systeem er ook voor dat de tent zeer robuust is. De AirBeams zijn iets schuin wat zorgt voor meer ruimte dan AirBeams met een standaard curve. Deze schuine vorm geeft ook extra bescherming tegen zijwind.
Midnight Inner Bedrooms
De tent is voorzien van een donkere stof wat zonlicht in de ochtend buitenhoudt. Door dit systeem kunt u comfortabeler en langer slapen.
Specificaties: Vango Kapalua Air TC 550 XL opblaasbare tent
Naam | Vango Kapalua Air TC 550 XL opblaasbare tent |
---|---|
PLU | 1384471 |
Merk | Vango |
Categorie | Tenten Opblaasbare tent |
Soort | Opblaasbare tent |
Kleur | Cloud grey |
Aantal personen | 6 personen |
Hoogte | 210 cm |
Hoogte voorkant | 210 cm |
Hoogte midden | 210 cm |
Hoogte achterkant | 195 cm |
Aantal slaapvertrekken | 2 slaapvertrekken |
Afmetingen slaapcabine (l x b) | 210 x 180 cm |
Afmetingen slaapcabine 2 (l x b) | 210 x 180 cm |
Pakmaat | 82 x 54 x 54 cm |
Gewicht | ± 51,5 kg |
Materiaal buitentent | Katoen/polyester |
Doekdikte buitentent | 212 gr/m² |
Materiaal binnentent | Katoen/polyester |
Grondzeil leefruimte | Vast |
Materiaal grondzeil | Polyester |
Materiaal stokken | Opblaasbare tubes |
Inclusief | Draagtas, Haringen, Pomp, Scheerlijnen |
Tent of luifel ruilen | Tenten en luifels in een ongeopende verpakking kunnen onder bepaalde voorwaarden worden omgeruild. Is de tent of luifel opgezet geweest of vertoont deze gebruikssporen? Dan zijn wij genoodzaakt minimaal de waardevermindering in rekening te brengen. |
Artikelnummer fabrikant | TEQKAPATCC3YTAQ |