ZONDAG 9 JULI: EXTRA KOOPZONDAG BIJ DE WIT! Info

Falk Fietskaarten

Op voorraad
Vanaf:

8,95

Leverbaar binnen 3 werkdagen

De meeste artikelen zijn bij ons voorradig, tenzij anders vermeld. Voorradige producten die u bestelt ontvangt u thuis binnen 3 werkdagen.

Ruilen binnen 14 dagen

Bent u niet tevreden met uw bestelling? Dan heeft u na ontvangst 14 dagen bedenktijd om uw bestelling te retourneren. Op het retourneren van bestellingen zijn onze voorwaarden van toepassing, kijk voor meer informatie naar onze veelgestelde-vragen.

Gratis verzending vanaf € 50,- in NL en BE

Wilt u de bestelling op het door u gekozen adres laten bezorgen, dan zijn hierop verzendkosten van toepassing. Bij artikelen tot 30 kg zijn de verzendkosten € 5,95. Komt het bedrag van uw bestelling boven de € 50,- dan wordt uw bestelling gratis verzonden. Bij artikelen met een gewicht boven 30 kg of afwijkende afmetingen wordt er € 29,95 aan verzendkosten in rekening gebracht, ongeacht het aankoopbedrag. Als u de bestelling ophaalt in onze winkel in Schijndel is er uiteraard geen sprake van verzendkosten.

Veilig betalen

Uw bestelling is bij ons in goede handen. U kunt betalen via MultiSafepay, een veilige internetkassa met meerdere betaalmogelijkheden. Bij het afrekenen van uw bestelling kunt u kiezen voor betaling via iDEAL, Creditcard, PayPal en bankoverschrijving.

Productinformatie: Falk Fietskaarten

Fietsen is een populaire vrijetijdsbesteding in Nederland . Is het ook uw hobby en zou u graag nieuwe routes uitproberen dan zijn de harmonica gevouwen Fietskaarten van Falk ideaal. Samen met de fietskaarten van Falk plant u de mooiste fietstochten door Nederland. In de fietskaarten vindt u niet alleen alle interessante fietsroutes, ook het knooppuntennetwerk en de Landelijke Fietsroutes worden inzichtelijk gemaakt. Daarnaast vindt u ook allerlei andere informatie die makkelijk is om te weten, namelijk alle straatnamen en horeca in het buitengebied, toeristische VVV-informatie, thematische fietsroutes en een plaatsnamenregister.

ISBN-nummers

De Fietskaart van Falk is verkrijgbaar voor vele verschillende gebieden in Nederland:

Groningen-Noord: ISBN 9789028725027
Waddeneilanden: ISBN 978902875058
Friese meren: ISBN 9789028725041
Drenthe-West: ISBN 9789028724440
Drenthe-Oost: ISBN ISBN 9789028725010

Kop van Overijssel: ISBN 9789028725034
Vechtdal en Salland: ISBN 9789028724525
Twente: ISBN 9789028724518
Achterhoek: ISBN 9789028724235
Rivierenland: ISBN 9789028724990

Kop van Holland: ISBN 9789028724457
Zuid Holland Noord: ISBN 9789028724488
Zuid Holland Zuid: ISBN 9789028724983
Zeeuwse Eilanden: ISBN 9789028724495
West- en Midden Brabant: ISBN 9789028725003

Kempenland: ISBN 9789028724648
Noord-Limburg: ISBN 9789028724501
Midden- en Zuid Limburg: ISBN 9789028724433
Veluwe: ISBN 9789028724426
Utrechtse Heuvelrug: ISBN 9789028724471

Specificaties: Falk Fietskaarten

  • Naam: Fietskaarten
  • PLU: 1173758C
  • Merk: Falk
  • Gebied: Achterhoek Drenthe-Oost Drenthe-West Friese Meren Groningen-Noord Kempenland Kop van Holland Kop van Overijssel Midden- en Zuid Limburg Noord-Limburg Rivierenland Twente Utrechtse Heuvelrug Vechtdal en Salland Veluwe Waddeneilanden West- en Midden Brabant Zeeuwse Eilanden Zuid Holland Noord Zuid Holland Zuid

Recensie: Falk Fietskaarten

Schrijf een review.

Schrijf uw recensie
Voorwaarden
Nieuwsbrief