Falk Autokaart Classic

Schrijf een review

Op voorraad
Vanaf:

7,95

Leverbaar binnen 3 werkdagen

De meeste artikelen zijn bij ons voorradig, tenzij anders vermeld. Voorradige producten die u bestelt ontvangt u thuis binnen 3 werkdagen.

Ruilen binnen 14 dagen

Bent u niet tevreden met uw bestelling? Dan heeft u na ontvangst 14 dagen bedenktijd om uw bestelling te retourneren. Op het retourneren van bestellingen zijn onze voorwaarden van toepassing, kijk voor meer informatie naar onze veelgestelde-vragen.

Gratis verzending vanaf € 50,- in NL en BE

Wilt u de bestelling op het door u gekozen adres laten bezorgen, dan zijn hierop verzendkosten van toepassing. Bij artikelen tot 30 kg zijn de verzendkosten € 6,95. Komt het bedrag van uw bestelling boven de € 50,- dan wordt uw bestelling gratis verzonden. Bij artikelen met een gewicht boven 30 kg of afwijkende afmetingen wordt er € 29,95 aan verzendkosten in rekening gebracht, ongeacht het aankoopbedrag. Als u de bestelling ophaalt in onze winkel in Schijndel is er uiteraard geen sprake van verzendkosten.

Veilig betalen

Uw bestelling is bij ons in goede handen. U kunt betalen via MultiSafepay, een veilige internetkassa met meerdere betaalmogelijkheden. Bij het afrekenen van uw bestelling kunt u kiezen voor betaling via iDEAL, Creditcard, PayPal en bankoverschrijving.

Productinformatie: Falk Autokaart Classic

De Classic autokaart van Falk geeft u een compleet overzicht van het gehele wegennet en helpt u om eenvoudig van A naar B te komen. De autokaart is harmonica gevouwen met een straat- of plaatsnamenregister aan de achterzijde. De varianten België/ Luxemburg, Benelux, Duitsland, Frankrijk en Nederland zijn naast het register uitgebreid met een overzichtskaart van de hoofdverbindingen, een afstandentabel en enkele centrumkaarten.

ISBN-nummers:

De Basic autokaart van Falk is verkrijgbaar in vele verschillende varianten namelijk:

België/ Luxemburg: ISBN 978902870614
Duitsland: ISBN 9789028709652
Frankrijk: ISBN 9789028712676
Nederland: ISBN 9789028709133
Benelux: ISBN 9789028716902

Denemarken: ISBN 9789028713819
Europa: ISBN 9789028712768
Groot-Brittannië: ISBN 9789028713918
Hongarije: ISBN 9789028709362
Italië: ISBN 9789028714014
Oostenrijk: ISBN 9789028714311

Polen: ISBN 9789028714212
Scandinavië: ISBN 9789028717763
Slovenië/ Kroatië: ISBN 9789028715875
Zwitserland: ISBN 9789028714519
Tsjechië/ Slowakije: ISBN 9789028709355

Specificaties: Falk Autokaart Classic

  • Naam: Autokaart Classic
  • PLU: 1008914C
  • Merk: Falk
  • Afmetingen: Harmonica gevouwen: 30 x 10 cm (l x b)
    Uitgevouwen: 120 x 100 cm (l x b)
  • Bijzonderheden: Schaal: 1:250.000
  • Landen: België Benelux Denemarken Duitsland Europa Frankrijk Hongarije Italië Nederland Oostenrijk Polen Slovenië/ Kroatië Tsjechië/ Slowakije

Recensie: Falk Autokaart Classic

Schrijf een review.

Schrijf uw recensie
Voorwaarden
Nieuwsbrief